Inteligentny dom

Czym jest inteligentny dom?

Inteligentny budynek to budynek wyposażony w system czujników i detektorów, które są zintegrowane oraz pozwalają na kompleksowe zarządzanie systemem również na odległość.

Dlaczego inteligentne domy stają się coraz popularniejsze?

Wiele osób decyduje się na inteligentny dom ze względu na prostotę systemu oraz komfort, który daje.

Dlaczego inteligentny dom jest wygodny?

Inteligentny dom to wygoda, system automatycznie dopasuje temperaturę, oświetlenie oraz wilgotność do Twoich oczekiwań. Dzięki czemu nie musisz się już o nic martwić.

Dlaczego inteligentny dom jest ekologiczny?

System pozwoli na oszczędność energii oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, takich jak słońce, wiatr, woda.

Dlaczego inteligentny dom określić możemy mianem indywidualnego?

Inteligentny system pozwoli Ci na stworzenie otoczenia, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Sam wybierzesz odpowiadające Ci warunki, a wszystko to jednym kliknięciem.

Dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Oferujemy kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej bez względu na rodzaj inwestycji. Zapewniamy dopasowanie oraz pełną integrację i kompatybilność. Charakteryzują nas konkurencyjne ceny, wysoka jakość, terminowość oraz solidność wykonywanych prac.

Jakie są nasze atuty?

Jesteśmy profesjonalistami, zajmujemy się kompleksową realizacją instalacji elektrycznych. Zapewniamy przygotowanie dokumentacji, okablowania, montażu oraz konfiguracji urządzeń i systemów. W pełni odpowiadamy za finalny efekt.

W jaki sposób się z nami skontaktować?

Możesz skontaktować się z nami wypełniając formularz ofertowy, wysyłając nam wiadomość mailową lub dzwoniąc. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą tuż po otrzymaniu informacji i zaproponuje spotkanie w dogodnym terminie.

Spotkanie z przedstawicielem oraz przygotowanie oferty

Podczas spotkania z konsultantem zostaną poruszone wszelkie szczegóły dotyczące przyszłej współpracy. Przedstawi on optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich oczekiwań. Przygotujemy dla Ciebie szczegółową ofertę wraz z wyceną oraz terminem realizacji.

Nasza oferta

Inteligentny dom

Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii możemy zapewnić inteligentny dom z wykorzystaniem komfortowych, bezpieczniejszych i energooszczędnych rozwiązań. Wszystko to w rozsądnej cenie. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoje mieszkanie, apartament lub rezydencja będą odznaczać się wyższym komfortem.

Nowoczesna instalacja elektryczna

Oferujemy montaż inteligentnej instalacji elektrycznej, która nie tylko zapewni odpowiednie źródło zasilania w mieszkaniu, ale i służy do tego, by domowa automatyka działała stabilnie. Zapewni też prawidłową komunikację pomiędzy podłączonym sprzętem.

Inteligentne ogrzewanie i klimatyzacja

Instalowana przez nas klimatyzacja i ogrzewanie zapewni optymalną temperaturę. Nasz system to funkcjonalność i zdalne sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją. Pracę systemów skontrolujemy za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. W taki sposób dostosujemy również panującą temperaturę do swoich potrzeb.

System alarmowy i monitoring

System alarmowy i monitoring to idealne uzupełnienie inteligentnego domu. Nasz system stawia na wykrywanie potencjalnych zagrożeń z jak największym wyprzedzeniem, po to by powiadomić domowników oraz odpowiednie służby interwencyjne o zagrożeniu.